Paslaugos
Kontaktai
2010 @ UAB "Plungės Šaltis" .  Visos teisės saugomos
Apie mus
Naujienos
LT
EN
RU

Misija :

     Gamybinė prekybinė įmonė  įsteigta 1993 m. sausio 7 d. Pagrindiniai bendrovės veiklos tikslai: vykdyti gamybinę, komercinę veiklą ir teikti paslaugas.

Įmonės gamybos sritis - žuvų ir žuvų produktų perdirbimas.

     Remiantis ES veterinarinės prieži
ūros programa nuo 1999 m. pr. įmonėje įdiegta ir vykdoma RVASVT programa.
     2000 m. sausio 13 d. įmonei suteikta Europos veterinarinė licencija ir sveikumo ženklas LT68-10EB, suteikiantis teisę eksportuoti žuvis ir žuvų produktus į ES šalis. Nuo 2008 m. įmonė nuolatos sertifikuojasi pagal MSC standarto reikalavimus. O taip pat įmonė turi leidimą bei licenciją vešti žuvų produktus į Rusijos Federaciją bei JAV.
     2010 m. įmonei suteiktas IFS aukščiausio lygio sertifikatas.

     Gamyboje naudojamos naujausios technologijos, atitinkančios griežtus Europos Sąjungos reikalavimus bei Lietuvos įstatymus ir normas. Įmonės gamybinis cechų bendras plotas virš 2000 kv.m. Šaldytuvų plotas -  950 kv.m, kuriuose galima talpinti iki 2000 MT žuvų produktų. Technologinės linijos leidžia per parą perdirbti iki 30 MT žuvies ir žuvų produktų.
gaminti tik kokybiškus, saugius ir teisėtus žuvų produktus;
tapti stipria ir patikima įmone, su kuria bendradarbiavimą pasirinktų kuo daugiau klientų;
sistemingai kelti darbuotojų kvalifikaciją;
sudaryti sąlygas dirbantiesiems tenkinti savo ekonominius ir socialinius poreikius.
Vizija:

     Savarankiška, stipri įmonė, gaminanti tik kokybiškus ir teisėtus žuvų produktus, įvertinta ir pripažinta ES ir kitų šalių klientų, plečianti savo asortimentą bei tobulinanti gamybą. Gamybos įmonė, kurią noriai renkasi darbuotojai ir ji tenkina jų l
ūkesčius.